מיגון קרינה


המודעות לבריאות האדם עלתה באופן משמעותי בשנים האחרונות בעיקר לכל הקשור לקרינה המופקת. אין ספק כי חשיפה לקרינה עלולה להוליד בטווח הרחוק בעיות בריאותיות רבות בין היתר את מחלת סרטן הדם (לוקמיית נעורים) אשר נפוצה בעיקר בקרב ילדים ועל מנת לנהוג בזהירות מונעת ולמנוע סיכוי למחלות שונות ומגוונות מבעוד מועד, יש לבצע מיגון קרינה בקרב בעלי מקצוע איכותיים ומובילים בתחומם. על מנת לבצע מיגון קרינה יש להחזיק בהסמכות ובידע הנדרש בין היתר ידע הנדסי בתחום החשמל וגלים אלקטרומגנטיים. עבודה מקצועית בתחום מתחילה בתכנון מקצועי של מהנדס חשמל דרך שימוש בסימולציות מחשב מתקדמת ועד ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כל מערכת וארון בו ממוקם מעבר חשמל, זקוקים למיגון הולם על מנת לשמור על התקנים וההמלצות על איכות הסביבה והגנה על האזרחים.


היכן נכון לבצע מיגון קרינה

מיגון קרינה יש לבצע באזורים רבים ומגוונים בין היתר מיגון קרינה ברשת החשמל ELF, מיגון בחדר שנאים, הפחתות קרינה ברשתות החשמל, מיגונים מחדרי חשמל ותקשורת, מיגונים בחדרי הילדים, במוסדות ציבוריים, ארונות חשמל בחדרי המדרגות, במסדרונות ועוד. הלכה למעשה בכל מקום בו מועבר חשמל יתכן ונדרש לבצע מיגון.

חברתנו מעניקה שרות מקצועי ומוביל בגני הילדים, במוסדות ציבוריים, לחדרי שנאים, ארגונים פרטיים וציבוריים וללקוחות פרטיים. היכולת להעניק שירות מקצועי ומוביל בתחום בשילוב יחס אישי וליווי אנושי ומקצועי לכל אורך הדרך, הם שהפכו את החברה לבעלת מוניטין רב בתחום. בבואכם לבחור חברת מיגון קרינה באופן פרטי או למטרת תחזוקת המבנה עליכם לקחת בחשבון כי החברה שאת שרותיה אתם שוכרים מחזיקה בכוח אדם איכותי ומוסמך לביצוע העבודה, במכשור מתקדם מחזית הטכנולוגיה, בידע, מקצועיות וותק כתנאים הכרחיים.


השגת מיגון בצורה האופטימאלית ביותר

על מנת להשיג את המיגון האופטימלי, נדרש צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. הפרויקט הנדרש עתיד להיות מורכב בכדי לאפשר את ניתוב הקרינה לאזורים הפתוחים ובכדי שאתם לא תאלצו להתפשר על רמת המיגון האישית שלכם, הרי שאל לכם להתפשר על החברה המובילה בתחומה לביצוע המשימה. שימו לב כי את השפעות הקרינה לא תרגישו באופן מידי וכי ההשלכות הן לטווח הארוך ועל כן חשוב לוודא כי אתם דואגים גם לחיים בעתיד ומבצעים מיגון קרינה כנדרש ללא דיחוי.


CELLTES מעמידה לרשותכם צוות מקצועי מהימן ומנוסה תוך ליווי ויחס אישי לכל לקוח, ציוד מדידה חדשני של חברות מובילות בתחום, אתיקה ויושרה, חיזוי אמיתי באמצעות הערכת סיכונים ממוחשבת. צרו קשר ונשמח לספק לכם מידע נוסף.